Jako producent pościeli realizujemy zamówienia hurtowe.
Bardzo serdecznie zapraszamy właścicieli pensjonatów, hoteli i hosteli, nasza oryginalna pościel pomoże stworzyć elegancki a zarazem ciepły i stonowany wystrój.
Pościel na zamówienie możemy uszyć w dowolnym rozmiarze i dobrać odpowiednie tkaniny. Prosimy o kontakt celem ustalenia ilości i cen.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą unikalną ofertą wykończenia tkanin pościelowych pod zadany kolor z wzornika Pantone, z przyjemnością przedstawimy szczegóły tej propozycji.
Wszystkie oferowane przez nas pościele są produkowane w Polsce, tkaniny posiadają  certfikaty UE, korzystamy wyłącznie z 100 % bawełny o gęstym splocie co gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość tkaniny, nie stosujemy apretury usztywniającej (jest to unikalna tkanina produkowana dla naszej firmy) dzięki czemu tkaniny są bardzo przyjemne i miękkie w dotyku.
Szycie pościeli wymaga zastosowania odpowiednich dodatków- korzystamy z zamków błyskawicznych wyłącznie polskiej produkcji ze specjalnymi, bezpiecznymi  suwakami , na zamówenie możemy zastosować inne sposoby zamykania: na zakładkę lub tasiemki. Możemy zaproponować również wypustki atłasowe w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej oraz kroszetki ozdobne.
Na zamówienie wykonujemy wszywki wewnętrzne i zewnętrzne.
Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu!